DOBRE UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

KORZYŚCI Z UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIE NA UCZCIWYCH WARUNKACH

Traktujemy wszystkich naszych klientów jak osoby, a nie numery polis

Jeśli szukasz bardzo dobrej polisy ubezpieczeniowej na samochód w atrakcyjnej cenie, jesteś we właściwym miejscu. Obsługujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń samochodowych, od najprostszych aut po wyjątkowo specjalistyczne pojazdy.

Ponieważ interes klienta jest dla nas najważniejszy, przyglądamy się każdej polisie ubezpieczeniowej indywidualnie i patrzymy na każde ryzyko z osobna. Oferujemy również bezpłatną pomoc merytoryczną w razie wypadku lub kolizji, która polega na doradztwie w postępowaniu w takich sytuacjach oraz pomocy z obsługą odszkodowania. Naszym klientom zapewniamy bezpłatną pomoc w negocjacjach z ubezpieczycielem przy ustaleniu wysokości odszkodowania, doradzamy klientowi najkorzystniejszy wariant likwidacji szkody.

Ubezpieczenia Suwałki

BEZPŁATNA WYCENA STAWKI 

TEL: 573 350 302

Czy musisz mieć ubezpieczenie samochodu?

UBEZPIECZENIE OC, UBEZPIECZENIE AC

Tak, ubezpieczenie OC samochodu jest w Polsce obowiązkowe. Większość kierowców ma ubezpieczenie OC samochodu, ponieważ takie jest prawo, ale to nie znaczy, że powinieneś wykupić tylko minimalną wymaganą ochronę. Istnieje wiele powodów, dla których warto wykupić ubezpieczenie Autocasco.

Zapłać teraz i zaoszczędź później – ubezpieczenie samochodu chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed ogromnymi wydatkami. Inwestując teraz niewielką kwotę we własne zabezpieczenie, możesz uniknąć kosztownych wydatków w przyszłości. Ubezpieczenia, takie jak ubezpieczenie OC, ubezpieczenie Autocasco, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków – NNW, pokrywają koszty wysokich roszczeń w razie wypadku.

Multiagencja Ubezpieczeniowa w Suwałkach

KORZYŚCI Z UBEZPIECZENIA AUTOCASCO

Korzyści Z posiadania ubezpieczenia AC

Ochrona przed kradzieżą

Polisa AC zapewni finansową rekompensatę w razie kradzieży pojazdu. Odszkodowanie wypłacane jest także w przypadku kradzieży jego części lub wyposażenia.

korzyści z ubezpieczenia, ubezpieczenie AC Suwałki

Odszkodowanie w razie spowodowania wypadku

Autocasco zapewnia ochronę w razie spowodowania kolizji lub wypadku. Za ewentualne naprawy własnego samochodu powstałe w wyniku spowodowanej przez nas stłuczki zapłaci ubezpieczyciel. 

Odpowiednie ubezpieczenie samochodu zapewnia ochronę Tobie jak i Twojej rodzinie, pasażerom i innym kierowcom. Jeśli zdarzy się wypadek to wszelkie koszty zniszczonego, mienia lub obrażeń ciała, które mogą się pojawić pokryte zostaną z polisy. Uzyskaj wycenę ubezpieczenia samochodu online lub porozmawiaj z doradcą już dziś, aby dowiedzieć się, jak możesz chronić siebie i swoją rodzinę.

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ TEL: 573 350 302

Tanie ubezpieczenie OC

ul. Pułaskiego 30E, 16-400 Suwałki

Ochrona przed skutkami żywiołów

Ubezpieczenie AC zapewnia wypłatę świadczenia lub pokrycie kosztów naprawy w przypadku zniszczenia samochodu w sytuacjach takich jak na przykład gradobicie, powódź, szkody spowodowane klęskami żywiołowymi. 

Na przykład silne wiatry niszczą niektóre gałęzie drzew na twoim podwórku. Jedna z gałęzi spada na samochód i wgniata dach. Kompleksowa ochrona AC zapewnia pokrycie kosztów naprawy dachu.

Szybka pomoc w razie wypadku

Posiadając polisę AC możemy także liczyć na szybką i sprawną pomoc w razie doznanego wypadku. Ubezpieczyciel zapewni nam m.in.  transport (holowanie) pojazdu do zakładu naprawczego lub naszego miejsca zamieszkania, a nawet pokrycie kosztów leczenia czy pobytu w hotelu.

urwane lusterko, ubezpieczenie ac, ubezpieczenie oc

Pokrycie kosztów naprawy w przypadku wandalizmu

Każdy z nas doświadczył lub widział jak wygląda zniszczony samochód w wyniku aktu wandalizmu. Te szkody są zazwyczaj bardzo kosztowne – urwane lusterko, porysowana karoseria, wybite szyby. Jeśli nie posiadamy ubezpieczenia, takie uszkodzenia mogą poważnie nadszarpnąć domowy budżet. Decydując się na polisę AC, możemy być pewni, że ubezpieczyciel pokryje wszystkie koszty naprawy.

POWRÓT DO ZDROWIA PO WYPADKU

Ubezpieczenie samochodu może pomóc w opłaceniu kosztów leczenia. Dobra polisa ubezpieczeniowa AC pokrywa wydatki, takie jak prywatna opieka medyczna związana z leczeniem ubezpieczonego po wypadku.

ZAPEWNIAMY SPOKÓJ UMYSŁU

Każdy popełnia błędy, ale czasami błąd innego kierowcy może stać się twoim problemem. Dzięki odpowiedniemu rodzajowi ubezpieczenia samochodu możesz mieć pewność, że jesteś chroniony, jeśli uderzy Cię nieubezpieczony kierowca.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ 

TEL: 573 350 302

Ubezpieczenie OC AC Suwałki

Ekspert – Ubezpieczenia Suwałki

https://ubezpieczeniaekspert.pl/porownywarka-ubezpieczeniowa/

Kontakt

Scroll to Top